sähköauto tesla.jpg

Ota yhteyttä

Kerro miten voimme auttaa

Asiakaspalvelu:

0800 02200 + support@virta.fi

 

Muut asiat:

info@virta.global

 

Janne_2017.jpg

Janne Koski
Myynti, latausratkaisut
+358 44 364 4307
janne.koski@virta.global

Tommi_2017.jpg

Tommi Linnankoski
Myynti, latausratkaisut
+358 50 438 0536
tommi.linnankoski@virta.global

person.png

Suvi Antila
Myynti, latausratkaisut
+358 50 054 5587
suvi.antila@virta.global

Olli_2017.jpg

Olli Kananen
Myynti, latausratkaisut
+358 44 567 9923
olli.kananen@virta.global

person.png

Aleksi Patana
Myynti, latausratkaisut
+358 50 405 1662
aleksi.patana@virta.global

person.png

Masi Tammela
Myynti, latausratkaisut
+358 40 508 6217
masi.tammela@virta.global

Asiakaspalvelu

0800 02200

support@virta.fi

Osoite

Liikennevirta Oy / Virta
Energiakuja 3
FI-00180 Helsinki

Laskutusohje

Verkkolaskutus

Operaattori: 

OpusCapita Group Oy (Itella) (003710948874)

Verkkolaskuosoite: 003725889862

OVT-tunnus: 003725889862

 

Mikäli ette pysty lähettämään verkkolaskuja, pyydämme lähettämään jatkossa paperiset laskut ostolaskujen skannauspalveluun osoitteeseen:

Liikennevirta Oy PL 38208
00063 LASKUNET

Jotta skannauspalvelu voi kohdistaa laskunne, tulee tämä laskutusosoite tulostaa myös itse laskuun eikä pelkästään kirjekuoreen. Tämän osoitteen lisäksi laskulla tulee olla myös yrityksen virallinen osoite alv. vähennysoikeuden vuoksi.

Liikennevirta Oy Energiakuja 3 00180 HELSINKI